Всі продукти
per page

Освітлення 

Especial Home: Так буде СВІТЛО! Настольні лампі, торшеры, бра, люстри та багато іншого декоративного освітлення!

Джерело світла завжди привертає увагу – так було з часів, коли людина навчилася користуватися вогнем у своїх цілях. Але з часом задовольнятися тільки світлом у хаті людина перестав, захотілося особливої краси і особливого шику.

Робота з освітлювальними приладами – одна з найвідповідальніших для дизайнерів: потрібно, щоб такий прилад гарно виглядав і у включеному стані, і у виключеному, добре виконував свої функції і при цьому був безпечним.

Наш інтернет-магазин працює з виробниками дизайнерських люстр, бра, торшерів та інших приладів, які мають чудову репутацію у всіх європейських країнах, тому ви можете бути впевнені не тільки в ефектному зовнішньому вигляді представленої продукції, але і в її якості.

Елементи освітлення функціональні, багато моделей розраховані на застосування сучасних енергозберігаючих ламп. Представлені в каталозі не тільки зручні та стильні настільні лампи, бра з м'яким освітленням, симпатичні торшери, але і такі прилади, які важко класифікувати. Як можна назвати різьблену колону, з якої ллється світло? В якому б вигляді світло-точок ви не потребували, ми готові запропонувати оригінальний прилад, який стане родзинкою вашого інтер'єру.
Потужність приладів сама різна: одні призначені для створення інтимної обстановки, інші – для яскравого освітлення приміщення і відповідно обладнані не однієї, а десятком лампочок.

В якості сировини для висвітлюють приладів нерідко застосовувалися природні матеріали, наприклад, дерево або лоза. Всі матеріали, які здатні займатися, оброблені спеціальними складами, завдяки яким ризик виникнення пожежі зводиться до мінімуму.

У багатьох випадках дизайнер використовує в якості декоративного елемента електрокабель або електричний шнур. Це стає можливим завдяки застосуванню дуже якісних матеріалів, завдяки цьому шнур, звивистий і згинається під будь-яким кутом, прослужить довго, адже внутрішній провід також гнучкий і не зламається.

Запропоновані на ваш вибір освітлювальні прилади виконані в різних стилях – кому сподобається романтичне плетіння на розпорошуватися світло елементі, а хтось віддасть перевагу новаторським рішенням і мінімалізму.

Наші співробітники з радістю проконсультують вас щодо вибору дизайнерського приладу освітлення і допоможуть розібратися з технічними питаннями, які можуть у вас виникнути при виборі.