ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ


Публічний договір - оферта інтернет-магазину https://eshome.com.ua

Цей договір між підприємцем Тарасової Яніною Радиевной (що іменується в подальшому Продавець) і користувачем послуг інтернет-магазину, що іменується в подальшому Покупець визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину https://eshome.com.ua

1. Загальні положення

1.1. Продавець публікує даний договір купівлі-продажу є публічним договором-офертою (пропозицією) на адресу фізичних та юридичних осіб згідно із Законодавством України.

1.2. Справжня публічна оферта (іменована надалі "Оферта") визначає всі істотні умови договору між Продавцем та особою, акцептували оферту.

1.3. Цей договір укладається між Продавцем та Покупцем в момент оформлення замовлення.

1.4. Оферта може бути акцептована будь-якою фізичною або юридичною особою на території СНД (Україна, Російська Федерація, Казахстан та ін) мають наміри придбати продукцію, що надається Продавцем через інтернет-магазин, розташований на сайті https://eshome.com.ua

1.5. Покупець беззастережно приймає всі умови, що містяться в оферті в повному обсязі і без винятків.

1.6. У разі прийняття умов цього договору, фізична або юридична особа, яка провадить акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі і на умовах цього договору.

1.7. Оферта і вся інформація про придбаних товарах опублікована на сайті https://eshome.com.ua

2. Статус інтернет-магазину https://eshome.com.ua

2.1. Інтернет-магазин - сайт, розташований в мережі Інтернет за адресою https://eshome.com.ua, за допомогою якого Продавець здійснює продаж товарів, є власністю Продавця і призначений для організації дистанційного способу продажу товарів через мережу Інтернет.

2.2. Інтернет-магазин не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення.

3. Предмет Оферти

3.1. Продавець, на підставі замовлень Покупця і на підставі попередньої оплати, продає Покупцеві товар у відповідності з умовами та за цінами, встановленими Продавцем в Оферті та додатках до неї.

3.2. Предметом цієї Угоди є надання можливості Покупцеві набувати для особистих і професійних цілей Товари, представлені в каталозі інтернет-магазину за адресою https://eshome.com.ua.

3.3. Фізична або юридична особа вважається прийняв всі умови оферти та додатків до неї у повному обсязі і без винятків з моменту надходження коштів в рахунок оплати товару на розрахунковий рахунок Продавця, або з моменту надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Оператора платіжної системи (у разі оплати через платіжні системи). У разі акцепту оферти одним з вищевказаних способів, фізична особа вважається уклали з Продавцем договір купівлі-продажу замовлених товарів і набуває статусу Покупця.

4. Визначення

4.1. Покупець - фізична або юридична особа, що прийняла в повному обсязі і без винятків умови оферти (яка здійснила акцепт оферти) відповідно до п. 1.4 оферти.

4.2. Продавець – ФОП Тарасова Яніна Радиевна.

4.3. Інтернет-магазин - інтернет-сайт, що має адресу в мережі Інтернет https://eshome.com.ua , що належить Продавцю та призначений для продажу Продавцем Покупцям на підставі оферти товарів, що належать продавцю.

4.4. Каталог - інформація про товари, розміщених в інтернет-магазині.

4.5. Товар: - предмети меблів і освітлення в стилі лофт.

4.6. Замовлення - рішення Покупця придбати товар, оформлене в інтернет-магазині.

4.7. Місце виконання замовлення - адресу електронної пошти, вказану Покупцем, особистий кабінет Покупця на сайті https://eshome.com.ua, де розташована інформація про замовлення.

4.8. Сторони - спільно Покупець і Продавець.

5. Порядок укладення договору купівлі-продажу

5.1. Покупець може оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину, або через менеджера за телефонами, вказаними на сайті, на умовах Договору купівлі-продажу (публічної оферти інтернет-магазину).

5.2. При оформленні замовлення на сайті інтернет-магазину Покупцеві необхідно надати про себе інформацію:

1. ПІБ

2. адреса доставки Товару

3. контактний телефон і електронну пошту Покупця Товару.

5.3. Інтернет-магазин не редагує інформацію про Покупця.

5.4. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних без обмеження терміну його дії.

6. Інформація про Товар

6.1. Продавець забезпечує наявність Товарів для замовлення, наданих на сайті. Товари супроводжуються фотографіями, описом і ціною.

6.2. Всі інформаційні матеріали на сайті інтернет-магазину носять довідковий характер. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються способів використання Товару, Покупець повинен перед оформленням замовлення звернутися до Продавця за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою.

7. Порядок придбання Товару

7.1. Покупець в праві оформити замовлення на будь-який товар, представлений в інтернет-магазині. Кожен товар може бути замовлений у будь-якій кількості. Винятки із зазначеного правила вказані в описі кожного товару.

7.2. Замовлення може бути оформлений Покупцем самостійно на сайті інтернет-магазину або по телефонам, вказаним на сайті.

7.3. Після оформлення замовлення Продавець на електронну адресу Покупця надсилає підтвердження прийняття замовлення і рахунок, з зазначенням найменування, кількості і ціни обраного товару і загальної суми замовлення, який є невід'ємною частиною цього договору. Оплата рахунку Покупцем є підтвердженням оформленого замовлення. Далі менеджер інтернет-магазину зв'язується з Покупцем по телефону або електронної пошти для уточнення інформації за замовленням та термінів доставки.

7.4. Замовлення обробляється після попередньої оплати замовлення.

7.5. Строк поставки товару вказується менеджером при першому контакті з Покупцем після оформлення ним замовлення і обчислюється у робочих днях, починаючи з моменту зарахування грошових коштів на рахунок Продавця.

8. Ціна товару

8.1. Ціна товару вказана в гривнях.

8.2. Зазначена в інтернет-магазині ціна товару може бути змінена в односторонньому порядку, при цьому ціна на замовлений і оплачений Покупцем товар зміні не підлягає.

9. Оплата товару

9.1. Способи та порядок оплати вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Доставка і оплата продукції".

9.2. Після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, менеджер інтернет-магазину погоджує з Покупцем способи та термін доставки. Обов'язок Покупця щодо сплати ціни товару вважається виконаним з моменту зарахування відповідних грошових коштів на рахунок Продавця.

9.3. Покупець оплачує замовлення будь-яким способом , обраним в інтернет магазині.

9.4. Розрахунки Сторін при оплаті замовлення здійснюються в українських гривнях.

10. Доставка товарів

10.1. Способи, порядок і строки доставки товару вказані на сайті інтернет-магазину в розділі "Інформація про доставку". Спосіб і порядок доставки замовлення оговорюються з Покупцем менеджером інтернет-магазину.

11. Повернення товарів

11.1. Повернення товару в Інтернет-магазин провадиться відповідно до чинного законодавства України.
11.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
11.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

12. Обмін товару неналежної якості

12.1. Обмін товару неналежної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

12.2. Обмін товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється після звернення на наш ел.адреса: або зателефонувавши Продавцю на контактні номери вказані на сайті.

13. Відповідальність сторін

13.1. Сторони несуть відповідальність у відповідності з законодавством України.

13.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Споживачу внаслідок неналежного використання ним товарів, замовлених в інтернет-магазині.

13.3. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за договором на час дії непереборної сили.

14. Інші умови

14.1. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця, він повинен звернутися в офіс Продавця або по ел.поштою: especial.home@ukr.net

14.2. Цей договір набирає чинності з дати акцепту Покупцем цієї оферти і діє до повного виконання зобов'язань Сторонами.

14.3. Усі спори та розбіжності, що виникають при виконанні Сторонами зобов'язань за цим договором, вирішуються шляхом переговорів.

14.4. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарне пропозицію на сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

15. Адреса та реквізити Продавця:

ФОП Тарасова Яніна Радиевна

ІПН 3127805486

Телефон: +380(98)1772554, +380(95)0963343

Ел. адреса: especial.home@ukr.net