Всі продукти

Лавки 

Especial Home: прекрасне в простому! Недорогі лавки за натуральної деревини в Києві.

Важко знайти більш універсальну меблі, чим лавки. Вони застосовуються в будинку і на вулиці, в житловому приміщенні і громадських будівлях (лікарнях, офісах, де людям доводиться багато часу проводити в очікуванні). Раніше лавки застосовувалися і в якості місця для нічного сну – зараз цей вид меблів у будинку скоріше є даниною традиціям, ніж необхідністю мати в будинку бюджетний, але при цьому багатофункціональний предмет.

Дизайнери розробили безліч видів лавок – зі спинкою і без неї, різної довжини і ширини, деякі моделі відповідають новаторським тенденціям і мають досить нестандартне рішення, інші – штучно зістарені. Але кожна модель знайде своє місце в чиємусь будинку або саду.

На що потрібно звернути увагу, вибираючи лаву?

Купуючи лаву або крамницю, потрібно чітко усвідомлювати, де ви її встановіть, адже цей предмет меблів досить габаритний, а в деяких випадках – навіть стаціонарний. Щоб лава виглядала в інтер'єрі гармонійно, інколи варто вибирати її не саму по собі, а в комплекті з іншого меблями, наприклад, обіднім столом і стільцями, або хоча б декоративними подушками.

Головним чинником при виборі, після дизайну виробу, стає якість матеріалу, з якого виготовлена лава. Як правило, для створення цього виду меблів, який найчастіше встановлюється на вулиці, застосовують дерево. Щоб не шкодувати про витрачені даремно гроші, потрібно поставити питання про якості деревини і способі її захисту від зовнішніх факторів – атмосферних опадів, перепадів температур, дрібних шкідників.

Представлені в каталогах нашого інтернет-магазину лавки – продукція відомих не тільки на вітчизняному ринку виробників. Вони дають гарантію європейської якості на всю свою продукцію, використовують кращі види деревини, дбають про ергономічності своєї продукції та її безпеки.

Завдяки тому, що ми доставляємо товар безпосередньо від виробника, наш магазин пропонує можливість вибору не тільки моделі, а й кольору лави - багато моделей лавок або комплектів з лавами представлені без фінішного покриття.

Наші співробітники із задоволенням допоможуть вам знайти ту модель лави, яка стане стильною прикрасою у вашому будинку, на присадибній ділянці або в офісі. Ми подбаємо про те, щоб в обрану вами модель внесли всі обумовлені під час замовлення корективи – і ви отримали в своє розпорядження в обумовлені терміни.